Zdobycze świąteczne

Okres świąt i prezentów już za nami więc czas abym pokazała wam moje zdobycze książkowe – tym razem to jest mój prezent od siebie dla siebie 🙂

1.Ken Follett – Trylogia Stulecie.Tom 1. Upadek Gigantów:Pierwsza część trylogii, która traktuje o losach pięciu rodzin(amerykańskiej,niemieckiej,rosyjskiej,angielskiej , walijskiej)na tle wydarzeń minionego wieku. Idealna pozycja dla fanów historii!
2.Ben Berkeley – Kołyska Judasza:Kryminał/thriller/horror, czyli opowieść o psychopacie, który wykorzystując ładunki wybuchowe umieszczone pod fotelami kobiet zmusza je do jechania na odludzie by potem zabić je za pomocą kołyski judasza-średniowiecznego narzędzia tortur. Zapowiada się ciekawie!
3.Emily Bronte – Wichrowe Wzgórza:Klasyk literatury angielskiej opowiadający o zakazanej miłości, który chyba już wszyscy znają 🙂
4.Aleksander Dumas – Trzej Muszkieterowie:Kolejna klasyka tym razem francuska. Książka kupiona dzięki Anicie z bloga&vloga bookrewievsbyanita !
5.John Fowles – Mag:„Młody mężczyzna zostaje wplątany w śmiertelną psychologiczno-erotyczną grę. Mag to powieść obfitująca w niezwykłe zwroty akcji.” Po opisie wiedziałam, że muszę ją mieć. Nie mogę się doczekać tej lektury !

A wy co dostaliście pod choinkę? Czy może tak jak ja sprawiliście sobie sami prezent?

Reklamy

4 myśli w temacie “Zdobycze świąteczne

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s